Profesjonalny Fotograf - Paweł Kotas - Warszawa
 

Profesjonalny Fotograf

Profesjonalny Fotograf Ślubny - Paweł Kotas

PAWEŁ KOTAS

Jestem zawodowym fotografem z wieloletnim doświadczeniem.

Mam na imię Paweł i pracuję głównie jako fotograf ślubny. Wykonuję również zdjęcia komercyjne, rodzinne, prowadzę warsztaty fotograficzne, a w wolnym czasie ruszam w podróż, z której przywożę wspomnienia, także w formie obrazów. Mieszkam w Warszawie, ale wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie całej Polski. Chętnie wybiorę się z Wami w świat, gdziekolwiek mieszkacie lub zapragniecie się udać.

Dobre zdjęcia, to takie, na których emocja chwili zatrzymana została na zawsze. Momenty mijają szybko, fotografie możecie zachować. Są one jak opowieść Waszego życia. Te dobre mówią same za siebie, nie trzeba wiele słów. Fotograf ślubny to osoba, która będzie Wam towarzyszyła w wyjątkowych życiowych wydarzeniach, dlatego wybór właściwej osoby nie jest łatwy. Liczy się tu nie tylko profesjonalizm czy sprzęt, którym dysponuje fotograf, ale przede wszystkim jego osobowość, zdolność do współpracy z klientami, wrażliwe oko, oraz umiejętność wtopienia się w otoczenie.

Swoją ofertę fotografii ślubnej kieruję do wymagających, świadomych klientów, którym zależy na nadzwyczajnej jakości i zdjęciach zapadających w pamięć. Moją dewizą jest jakość nie ilość, autentyczność bez pozy i naturalne piękno w artystycznym wydaniu. Do tego dobry nastrój i atmosfera: zawsze gratis. Do zobaczenia na sesji!

Jeśli zaglądaliście już do portfolio a moja filozofia pracy jest Wam bliska i właśnie poszukujecie profesjonalnego fotografa na ślub napiszcie do mnie lub zadzwońcie. Chętnie poznam Waszą historię!

  kotas.pawel@gmail.com   +48 604 197 774   Na zapytania odpowiadam zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
Jeśli nie odpiszę w tym czasie, proszę o kontakt telefoniczny.

 

LUBIĘ PODRÓŻE

Wykonuję zdjęcia ślubne czy fotografię ślubną na całym świecie
 

REKOMENDACJE

Paulina i Michał

„Opisać Pawła – wystarczy jedno słowo, które mówi wszystko – profesjonalny fotograf!!! Znamy jego prace od dawna i nie mieliśmy żadnych obiekcji, kogo poprosić o przygotowanie sesji poślubnej. Było bardzo miło, sprawnie, z odpowiednimi wskazówkami, z dużą dozą swobody, a jednocześnie w pełni profesjonalnie. Paweł potrafi dobrać miejsce, światło, doradzić na każdym etapie i pomóc w uzyskaniu wspaniałego efektu. Współpraca z nim była po prostu wzorowa i bardzo przyjemna. Jedyne, co pozostaje, to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością – POLECAMY!!! :))) Paulina i Michał. Warszawa”

Sandra i Marcin

„Powiem tak: jeśli chodzi o zdjęcia, to wystarczy spojrzeć na stronę. Nie będę się tutaj zachwycał czymś, co widać na pierwszy rzut oka. Bardziej interesująca jest współpraca z fotografem. Przyznam się, że nie jestem urodzonym modelem, jakiekolwiek pozowanie wprowadza mnie w stan zakłopotania. W tym wypadku było absolutnie inaczej. Podczas sesji czuliśmy się komfortowo. Ba! Potrafiliśmy się tym bawić i to była zasługa nietuzinkowego podejścia do swojej pracy. Nikt nie kazał nam podskakiwać i robić jakiś innych dziwactw, których nie chcieliśmy (dodam, że nawet nie musieliśmy o tym wspominać). Czuliśmy się swobodnie i trochę się potem martwiliśmy, czy aby przez tą naszą swobodę, zdjęcia będą takie, jakie chcemy – okazało się, że były/są jeszcze lepsze. Oczywiście nie muszę dodawać, że mimo luźnej atmosfery wszystko odbyło się w 100% profesjonalnie.”

Anna i Kajetan

“Paweł jest świetnym fotografem ślubnym, profesjonalistą. Jest to oczywiste dla wszystkich, którzy widzieli jak pracuje. Od siebie mogę dodać tyle, że jest również punktualny, bardzo obowiązkowy i taktowny. Jednym słowem można na nim polegać. Oglądanie zdjęć zrobionych przez Pawła to czysta przyjemność – uchwycone najważniejsze momenty danego wydarzenia, do tego wysoka jakość fotografii i pełen autentyzm uwiecznionych scen. Dodając do tego świetną współpracę z Pawłem (także jeśli nie jest się modelem/modelką) trzeba dojść do wniosku, że jest to fotograf naprawdę godny polecenia.”

Bogna i Tomek

“Paweł jest fotografem, który umie błyskawicznie złapać kontakt z Młodą Parą. Robi fantastyczne ujęcia i umie nakłonić ludzi do swoich pomysłów w sposób bardzo miły i zarazem przekonywujący. Jest bardzo profesjonalny, uczciwy i ma ogromną pasję do robienia zdjęć. Paweł wywiązał się w 100 % do tego co było w umowie. Zdjęcia bardzo szybko nam dostarczył. Podczas sesji bawiliśmy się z nim świetnie i jednocześnie miał wielką cierpliwość przekazywać nam swoje wskazówki. Po prostu fotograf do polecenia.”

Marta i Wen-Fong

Fantastyczna fotografia ślubna!! Mieliśmy reportaż ślubny i sesje plenerową. Jesteśmy zachwyceni. Bardzo przyjemna i sprawna komunikacja z nami, parą młodą. Zatem goście weselni cenili sobie dyskretny sposób robienia zdjęć będąc przy tym zawsze o właściwej porze we właściwym miejscu. Zdjęcia są jednorazowe. Ich styl cudownie odzwierciadla atmosferę całości. Bardzo polecamy! Przy innych okazjach też chętnie skorzystamy, mamy do Pana Pawła pełne zaufanie.”

Ewa i Dominik

“Gdy tylko zobaczyłam zdjęcia ślubne Pawła w wyszukiwarce, bo tak go znalazłam, wiedziałam, że to musi być nasz fotograf ślubny. I się nie zawiodłam. Zdjęcia są naprawdę piękne, co może zobaczyć każdy, kto wejdzie na jego stronę. Poza tym, współpraca układała się bezproblemowo, wszystko zgodnie z umową. Pawła praktycznie nie widziałam podczas uroczystości, ale to nie znaczy, że nie robił zdjęć, wprost przeciwnie, uchwycił wszystkie ważne momenty, dzięki czemu będziemy mogli wspominać ten dzień przez całe życie. Zdjęcia są żywe, pełne koloru, wesołe i wzruszające. Mogę z czystym sumieniem polecić go parom szukającym fotografa – na pewno spełni wasze oczekiwania. A Pawłowi chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za tak wspaniałe uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia.”

Kasia i Dawid

“Polecam współpracę z fotografem – Paweł jest przede wszystkim osobą, z którą po prostu miło się współpracuje :-) Poświęca dużo czasu na wysłuchanie oczekiwań, jest bardzo, bardzo pomocny przy wyborze miejsca, stylu sesji (to dla nas na duży plus, bo byliśmy jak dzieci we mgle ;-), choć zawsze nam powtarzał, że warto się przygotować wcześniej, to zapewniliśmy mu atrakcje w postaci szukania miejsca na sesję w dzień jej realizacji ;-) z takimi sytuacjami radzi sobie doskonale, choć nie życzymy mu drugi raz tego samego ;-))) Paweł pokazał nam też wiele swoich dotychczasowych prac, dzięki czemu dokładnie wiedzieliśmy, w jakim stylu będzie przygotowany nasz reportaż ślubny. Tak, jak pozostali użytkownicy – potwierdzam, że zdjęcia były wykonywane w bardzo dyskretny sposób, zawarte są na nich wszystkie ważne momenty uroczystości i są po prostu PIĘKNE :-) Wybór tego fotografa na nasz ślub był jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy podczas organizacji całej akcji. Bardzo polecamy współpracę z Pawłem.”

Dominika i Marcin

“Polecam fotografa. Jestem wybredna i niestety mało które tzw. „zdjęcia weselne” mi się podobają. Z Pawłem było inaczej – otwarty na potrzeby zamawiających, niewidoczny w kościele i na imprezie, świetnie wczuł się w klimat. Bardzo szybko przesłał nam gotowe zdjęcia. Bardzo miła współpraca :)”

Jola i Bartek

“Polecamy zdecydowanie. Bardzo doceniliśmy to, że naprawdę potrafi słuchać a rezultaty w formie zdjęć są najpiękniejszą pamiątką z tego niesamowitego dnia. Zdjęcia są niebanalne, jedyne w swoim rodzaju, oryginalna obróbka. Pełen profesjonalizm. Polecamy!”

Marta i Artur

“POLECAMY!!! w pełni świadomi i biorący odpowiedzialność za to co piszemy: POLECAMY!!! bardzo miły i bezproblemowy kontakt, otwarty na wszelkie fanaberie Młodej Pary, niewidoczny i nienatarczywy na uroczystości, a efekt końcowy fantastyczny, często pozytywnie zaskakujący i wzbudzający zazdrość wśród innych par :) POLECAMY!!!”

Ola i Wojtek

„Najpierw zachwyciłam się zdjęciami Pawła z Alaski, nie wiem ile lat temu to mogło być, ale już wtedy podjęłam decyzję, że Paweł będzie fotografem na naszym ślubie. Po wieloletnim przeglądaniu zdjęć Pawła, przyszedł w końcu na to czas… Wiedziałam, że zdjęcia będą dobre, ale nie spodziewałam się, że tak się Nimi zachwycimy. Reportaż jest nieziemski, zdjęcia oddają klimat jaki panuje w domu rodzinnym, klimat jaki panuje w kościele, klimat jaki panował na poltrze i weselu. Mamy najlepszą pamiątkę nie tylko z uroczystości, to pamiątka z Naszego całego życia. Jeśli chodzi o samą pracę Pawła, to spisał się w 100%. Do miejsca ślubu i wesela musiał przejechać ponad 500 km i zostać kilka dni aby wykonać pełny reportaż składający się ze zdjęć z Poltra, ze zdjęć z wesela oraz sesji plenerowej. Nie stanowiło to żadnego problemu. Paweł jest perfekcjonistą, potrafi doradzić, potrafi wysłuchać, spełnia nawet najśmielsze oczekiwania. Polecam!”

Artykuły: