Rzadko zdarzają się w życiu dni tak unikatowe jak ten. Ślub to wydarzenie bez precedensu. Wymaga nadzwyczajnej oprawy i ponadczasowych zdjęć. Recepta na nie wydaje się prosta: chwytać moment, być wszędzie, ale tak jaakby nas nie było, żonglować wrażeniami i zatrzymywać to co najbardziej ulotne. Nie wszyscy to potrafią.

 

Fotografia ślubna

Dobra fotografia ślubna jest jak udany związek: łączy w sobie jakość i emocje. Nie da się jej wykonać bez skupienia, wrażliwego oka i perfekcyjnego warsztatu.

Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego fotografia ślubna tak często przerasta debiutantów.

Pracuję przede wszystkim w Warszawie i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia.

Jeśli tak jak ja stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie fotografa na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin.

 

REPORTAŻE ŚLUBNE

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne fotografie obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele.

Panna Młoda z Wiankiem na Głowie oraz Pan Młody w Niebieskiej, Błękitnej Marynarce Obsypywani Płatkami Kwiatów

Natalia + Piotr

Kiedy fantazja spotyka się z wyobraźnią, odwaga z niekonwencjonalnym myśleniem, a nad wszystkim fruwa miłość – efekty muszą być nadzwyczajne!

Portret Panny Młodej z Druhnami na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

Barbara + Brian

Zobaczcie, jak wygląda ślub i wesele w wielkim stylu, przygotowane niezwykle pieczołowicie, z dbałością o każdy detal.

Zdjęcie Ślubne PAry Młodej Wychodzącej z Kościoła

Ada + Marcin

Nastrojowa uroczystość. Subtelna elegancja. Bijąca z twarzy nowożeńców miłość, rozjaśniająca każdy kadr mocniej niż słońce nad ich głowami.

 

SESJE PLENEROWE

Wykonywane zwykle po ślubie i weselu, są okazją do tego, aby zrealizować nawet najśmielsze pomysły fotograficzne i poeksperymentować. Zaproponuję Wam wiele ciekawych miejsc i koncepcji, jestem także otwarty na Wasze propozycje. Sesja zdjęciowa w Paryżu, Rzymie czy Sopocie? Oczywiście! Z przyjemnością będę Wam towarzyszył.

Partnerska Sesja przy Budynku Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Fioletowa Koszula, Różowe Sportowe Buty

Paulina + Michał

Narzeczeńska, energetyczna sesja w Warszawie.
Radość, luz i zabawa.

Uśmiechnięta Para na tle Industrialnych Paneli Ściennych, Granatowa Koszula, Biała Kamizelka

Paulina + Maciej

Powiśle latem.
Miejska sesja w Centrum Nauki Kopernik.

Zdjęcia z Sesji Partnerskiej przed Budynkiem Centrum Handlowego w Warszawie

Paulina + Tomek

Sesja narzeczeńska w tonacji szarości i błękitu.

 

PHOTOBOOTH

To krótka, przeważnie 15-30 minutowa sesja zdjęciowa, wykonywana podczas wesela.

Po co?

Jeśli zależy Wam na ciekawych, pełnych energii zdjęciach rodzinnych, to Photobooth jest świetną alternatywą dla tradycyjnych, pozowanych i przeważnie wymuszonych rodzinnych zdjęć pamiątkowych.

Jak?

Sesję można wykonać w dowolnym momencie wesela niezależnie od pory dnia, ponieważ zdjęcia realizowane są z doświetleniem za pomocą lampy studyjnej na specjalnie przygotowanym tle.

Opcje:

Istnieje także możliwość zamówienia tła wg własnego projektu, z innym wzorem, kolorem lub odcieniem, a także w innym rozmiarze. Jeśli interesuje Cię ta opcja, koniecznie zapytaj o szczegóły!

 

ALBUMY I KSIĄŻKI

To jedna z form bardzo efektownego prezentowania i przechowywania fotografii.

Proponowane przeze mnie albumy i książki, w przeciwieństwie do tradycyjnych, pozwalają na pełną ekspozycję zdjęcia (np. na całej karcie) i dowolną aranżację produktu. Możecie wybrać rodzaj okładki, liczbę stron czy rozmieszczenie poszczególnych fotografii. W efekcie otrzymujecie całkowicie spersonalizowany, niepowtarzalny album czy książkę.
Obydwa produkty zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Karty książek wykonane są z wysokiej jakości papieru kredowego, są giętkie.
Zdjęcia na nich są drukowane i zawierają maksymalnie 100 kart (200 stron).
Karty albumów wykonane są z profesjonalnego papieru fotograficznego, są grube i sztywne.
Zdjęcia są na nich naświetlane, a maksymalna liczba rozkładówek w albumie wynosi 35 (70 stron).

Wszystkie oferowane przeze mnie książki i albumy produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z użyciem tylko najlepszych materiałów, a zdjęcia w formie cyfrowej przekazuję w pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykonanie dowolnej wielkości wydruków we własnym zakresie.

Czarny, Klasyczny Album ze Zdjęciami Ślubnymi w Eleganckim Pudełku z Pendrive


Rekomendacje:

Artykuły: