Fotografia ślubna nie uznaje błędów, ani nie wybacza potknięć. Większości ujęć nie da się powtórzyć. Skorzystaj z mojego doświadczenia, aby robić najlepsze zdjęcia i uniknąć zawodowych pułapek!

 

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ
POLECAM SZCZEGÓLNIE:

Osobom zajmującym się zawodowo fotografią ślubną na różnym poziomie zaawansowania, chcącym doskonalić swój warsztat i wymagającym od siebie perfekcyjnej jakości pracy.

Jako fotograf ślubny z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z setkami par młodych, podzielę się z Tobą unikalną wiedzą i pomogę zrobić duży krok w przód. Razem poprawimy warsztat, omówimy najistotniejsze kwestie i przeanalizujemy Twoje portfolio.

Warsztaty Fotografii Ślubnej w Warszawie
Warsztaty Fotografii Ślubnej, Warszawa
Reportaż Ślubny - Warsztaty - Warszawa
Warsztaty - Fotografia Ślubna, Warszawa
Warsztaty Fotografii Ślubnej, Warszawa
Fotografia Ślubna - Warsztaty, Warszawa
Warsztaty Reportażu Ślubnego w Warszawie
 

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ
ZAKRES KURSU:

Program warsztatu fotografii ślubnej dostosowuję każdorazowo do Twoich potrzeb. Oprócz kwestii technicznych i sprzętowych, poruszymy tematy związane z planowaniem i logistyką pracy. Omówimy istotę reportażu ślubnego, wybierzemy najważniejsze momenty z dnia ślubu, które muszą znaleźć się w każdym reportażu, a także różne sposoby uwiecznienia tych samych sytuacji.

Nauczę Cię kreatywnego kadrowania i wyjaśnię istotę „wieloplanów”, a także zwrócę Twoją uwagę na magię zdjęć czarno-białych. Oczywistym punktem warsztatu jest też obróbka zdjęć kolorowych.

Przedstawię Ci moje narzędzia i zdradzę triki, które sprawią, że wykonane przez Ciebie zdjęcia ślubne staną się Twoją najlepszą wizytówką!

Podpowiem Ci jak planować sesje plenerowe i jak być przygotowanym na każde warunki w terenie. Omówimy także kwestie prawne i promocyjne, kruczki, których znajomość pozwoli Ci uniknąć pułapek i niepotrzebnych kłopotów.

Tej wiedzy nie znajdziesz w żadnej książce, a jej samodzielne zdobywanie może Ci zająć kilka lat!

 

Warsztaty fotografii ślubnej odbywają się na terenie Warszawy i prowadzone są wyłącznie indywidualnie. Możesz wiec być pewien, że poświęcę Ci maksimum uwagi i omówię wszystkie nurtujące Cię kwestie. Szczegółowe warunki, termin i zakres wiedzy, której potrzebujesz, ustalimy w czasie bezpośredniego spotkania.
 
Zapraszam do kontaktu:
kotas.pawel@gmail.com lub +48 604 197 774