Ślub w kościele św. Anny i wesele w Amber Room

Ślub międzynarodowy w Warszawie

Zdecydowana większość moich Par organizuje śluby i wesela z dużym wyprzedzeniem, a terminy na fotografię ślubną rezerwuję z rocznym albo nawet i dłuższym wyprzedzeniem, ale zdarzają mi się też sytuacje last minute. Alex i Jonathan, mieszkający na co dzień w Szwecji, organizację swojego ślubu i wesela w Warszawie rozpoczęli na ok. tydzień przed jego terminem i w mojej opinii był to strzał w dziesiątkę! Pierwsze decyzje są zazwyczaj najbardziej trafne i tak rozpoczęła się nasza współpraca 🙂

Ślub w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu

Skandynawska para. Polska sceneria. Ceremonia w języku szwedzkim w XV-wiecznych murach Kościoła Św. Anny. Nie będę ukrywał, że z kazania niewiele zrozumiałem 🙂 Światło tego dnia układało się naprzemiennie, najpierw sprzyjało zdjęciom, później trochę przeszkadzało, ale w kościele św. Anny kolory zawsze są rewelacyjne. Pomysł na wyjście z kościoła ze starówką w tle był kolejnym trafnym tego dnia!

Wesele w Amber Room

Przyjęcie weselne w luksusowych wnętrzach Amber Room, kwartet smyczkowy, morze szczerych słów od najbliższych. Tak! Tego wieczoru przemawiało kilkanaście osób, a goście delektowali się nie tylko serwowanymi tego dnia potrawami, ale również możliwością spędzenia wspólnie czasu pierwszy raz od wielu lat… Alexandrze i Jonathanowi dziękuję za zaufanie i za możliwość uwiecznienia tego dnia a Was zapraszam do obejrzenia całej historii!

Miłego odbioru!

Przygotowania: Hotel Mercure
Ceremonia: Kościół Św. Anny w Warszawie
Wesele: Amber Room

Jeśli spodobała się Wam ta historia, zapraszam również do obejrzenia innych moich reportaży ślubnych!