Rzadko zdarzają się w życiu dni tak unikatowe jak ten. Ślub to wydarzenie bez precedensu. Wymaga nadzwyczajnej oprawy i ponadczasowych zdjęć. Recepta na nie wydaje się prosta: chwytać moment, być wszędzie, ale tak jakby nas nie było, żonglować wrażeniami i zatrzymywać to co najbardziej ulotne. Nie wszyscy to potrafią.

 

Fotografia ślubna DLA WYMAGAJĄCYCH

Dobra fotografia ślubna jest jak udany związek: łączy w sobie jakość i emocje. Nie da się jej wykonać bez skupienia, wrażliwego oka i perfekcyjnego warsztatu.

Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego tak często przerasta debiutantów.

Pracuję przede wszystkim w Warszawie i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia.

Jeśli tak jak ja stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie fotografa na Wasz ślub, obejrzyjcie kilka poniższych historii oraz moje portfolio i zapytajcie o wolny termin.

A jeśli już teraz, po obejrzeniu zdjęć i zapoznaniu się z ofertą, jesteście zdecydowani na współpracę i chcecie spotkać się, aby omówić Wasze ślubne plany oraz dopełnić formalności, dajcie znać! Skorzystajcie z mojego wieloletniego doświadczenia! Nasza współpraca nie ograniczy się tylko do dnia ślubu. Już na etapie przygotowań chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą, pomogę w wyborze lokalizacji na sesję, udostępnię autorski poradnik ślubny, zadbam, abyście w dniu ślubu nie martwili się o fotograficzne aspekty.

Miłego oglądania i do zobaczenia!

 

Reportaże ślubne

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne fotografie obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele.

Panna Młoda z wiankiem na głowie oraz Pan Młody w błękitnej marynarce obsypywani płatkami kwiatów - zdjęcie wykonane przez fotografa weselnego.

Natalia + Piotr

Rustykalny ślub i wesele w Osadzie Młyńskiej.

Jedno z ciekawszych zdjęć fotografa slubnego wykonane w świetnie odrestaurowanym Pałacu Zdunowo

Ewa + Greg

Pałac Zdunowo

Czy możliwa jest dobra fotografia ślubna w Polsce? Sprawdź zdjęcia z tego międzynarodowego wesela organizowanego w Pałacu Mała Wieś

Agnes + Ronnie

Kościół Świętej Trójcy w Belsku Dużym
Pałac Mała Wieś

Świetnie uchwycony moment tuż po ceremonii przez fotografa na wesele z Warszawy

Alex + Jonathan

Kościół Św. Anny
Amber Room

Zdjęcie wykonane przez fotografa ślubnego podczas krótkiej sesji portretowej w dniu ślubu

Juju + Aleks

Kościół Św. Michała Archanioła w Młochowie
Pałac Rozalin

Tak wygląda fotografia slubna wykonana podczas ceremonii ślubu humanistycznego w Uroczysku Zaborek niedaleko Janowa Podlaskiego

Agata + Thomas

Uroczysko Zaborek


 

Książki ślubne

To jedna z form bardzo efektownego prezentowania i przechowywania fotografii.

Proponowane przeze mnie książki ślubne, w przeciwieństwie do tradycyjnych, pozwalają na pełną ekspozycję zdjęcia (np. na całej karcie) i dowolną aranżację produktu. Możecie wybrać rodzaj okładki, liczbę stron czy rozmieszczenie poszczególnych fotografii. W efekcie otrzymujecie całkowicie spersonalizowaną, niepowtarzalną książkę. Produkt ten został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Karty książek wykonane są z wysokiej jakości papieru matowego lub błyszczącego, są giętkie.
Zdjęcia na nich są drukowane i zawierają maksymalnie 60 kart (120 stron).

Wszystkie oferowane przeze mnie książki produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z użyciem tylko najlepszych materiałów, a zdjęcia w formie cyfrowej przekazuję w pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykonanie dowolnej wielkości wydruków we własnym zakresie.

Książka Ślubna w Błękitnej Oprawie z Nadrukiem UV oraz Pudełkiem z Miejscem na Pendrive
 

Jeśli marzy Wam się idealny reportaż ślubny i jesteście zainteresowani moją ofertą, zapoznajcie się z zakładką:   FAQ & O MNIE   a następnie napiszcie kilka słów o Was i Waszych planach, abym mógł poznać Wasze oczekiwania i przygotować dla Was idealną ofertę!