Najciekawsze Miejsca na Wesele w Warszawie i Okolicach

1 lutego, 2019 By

Zapraszam do zapoznania się z moją subiektywną listą “weselnych” lokalizacji w Warszawie i okolicach!


 

1. Pałac Zdunowo

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu Plenerowego w Parku oraz Wesela w Pałacu
 
Miejsce klimatyczne, urokliwe, fotogeniczne i jednocześnie bardzo zadbane, ale to co najbardziej zwróciło moją uwagę, to zgrana ekipa osób zarządzających Pałacem. Obsługa na najwyższym poziomie! W Pałacu Zdunowo fotografowałem podczas ślubu cywilnego w plenerze oraz wesela, które częściowo odbywało się w pałacu a częściowo w namiocie. Poniżej link do realizacji, o której piszę:

>> Obejrzyj reportaż ślubny z Pałacu Zdunowo <<


 

2. Pałac Rozalin

Kompilacja Zdjęć z Wesela w Pałacu Rozalin - Fotograf Ślubny Paweł Kotas
 
Pałac Rozalin, to nie tylko sam budynek w stylu pałacowym, ale również ogromy namiot z pełnym zapleczem, co umożliwia organizację całej imprezy w jednym miejscu. Poniżej reportaż. Przygotowania odbywały się w Pałacu, ślub w pobliskim kościele a wesele w namiocie. Miejsca w parku wystarczy na zorganizowanie ślubu w plenerze i takie też w Pałacu Rozalin są organizowane!

>> Obejrzyj reportaż ślubny z Pałacu Rozalin <<


 

3. Osada Młyńska

Kompilacja Zdjęć z Plenerowego Ślubu i Wesela w Stodole w Osadzie Młyńskiej
 
Miejsce zlokalizowane w spokojnej okolicy, ale z bardzo dobrym dojazdem, ponieważ leży blisko autostrady A2. Osada Młyńska, to ślubno-weselna lokalizacja, która posiada najwięcej zakamarków spośród wszystkich odwiedzonych przeze mnie dotychczas miejsc. Osada Młyńska posiada specyficzny klimat sprzyjający organizacji mniej oficjalnych imprez. Zobaczcie sami:

>> Obejrzyj reportaż ślubny z Osady Młyńskiej <<


 

4. Zagroda Ojrzanów

Kompilacja Zdjęć Wykonanych w Zagrodzie Ojrzanów
 
Zagroda Ojrzanów to miejsce, w którym możecie zapewnić gościom ogrom atrakcji rzadko spotykanych podczas innych wesel. Mam na myśli coś na ochłodę: zimne piwo prosto z taczki ogrodowej lub wodną mgiełkę z ogrodowego węża, a na koniec dnia wspólne ognisko z lokalnymi wyrobami włącznie…


 

5. Villa Foksal

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu na Krakowskim Przedmieściu oraz Wesela w Villi Foksal w Warszawie
 
Świetnie zlokalizowane miejsce, położone przy prestiżowej ulicy, pozwalające na połączenie ślubu kościelnego oraz wesela w obrębie Starego Miasta. Klimat miejsca tworzą wnętrza odrestaurowanej kamiennicy oraz świetna kuchnia postrzegana przez pryzmat sztuki.

>> Obejrzyj reportaż ślubny z Villi Foksal <<


 

6. Amber Room

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu i Wesela
 
Z jednej strony prawie w centrum miasta, z drugiej miejsce ciche, pozwalające na zachowanie prywatności i intymnego charakteru rodzinnej imprezy. Miejsce słynące z niesamowitej kuchni! A po oficjalnej części można zorganizować after party w piwnicach Amber Room :)

>> Obejrzyj reportaż ślubny z Amber Room <<


 

7. Pałac w Jabłonnie

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu i Wesela w Pałacu w Jabłonnej pod Warszawą
 
W zasadzie nie sam Pałac a cały kompleks budynków, z Galerią Sztuki, restauracją czy zapleczem hotelowym włącznie. Miejsce bardzo rozpoznawalne dzięki centralnej okrągłej sali z nieboskłonem. Miejsce organizacji wesel oraz ślubów plenerowych.


 

8. Hotel Bristol

Kompilacja Zdjęć Ślubnych i Weselnych Wykonanych na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie
 
Miejsce obok którego nie raz przechodziliśmy, z dużymi apartamentami i małą drewnianą zabytkową windą. Z okien Hotelu Bristol rozpościera się widok na Krakowskie Przedmieście i część Starego Miasta. Hotel Bristol sprawdza się idealnie przy ślubach organizowanych w zabytkowych kościołach na Krakowskim Przedmieściu, gdyż nie wymaga zbędnej i skomplikowanej logistyki. Pary Młode najczęściej przemieszczają się pieszo, co również jest okazją do wykonania ciekawych zdjęć z zabytkową Warszawą w tle.


 

9. Miętowe Wzgórza

 
Amerykańska rezydencja niedaleko Warszawy. Tutaj spełnisz swój sen o amerykańskim ślubie i weselu!


 

10. Klub Bankowca

 
Opis.


 

11. Pałac Mała Wieś