Rzadko zdarzają się w życiu dni tak unikatowe jak ten. Ślub to wydarzenie bez precedensu. Wymaga nadzwyczajnej oprawy i ponadczasowych zdjęć. Recepta na nie wydaje się prosta: chwytać moment, być wszędzie, ale tak jakby nas nie było, żonglować wrażeniami i zatrzymywać to co najbardziej ulotne. Nie wszyscy to potrafią.

 

Fotografia ślubna

Dobra fotografia ślubna jest jak udany związek: łączy w sobie jakość i emocje. Nie da się jej wykonać bez skupienia, wrażliwego oka i perfekcyjnego warsztatu.

Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego fotografia ślubna tak często przerasta debiutantów.

Pracuję przede wszystkim w Warszawie i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne na terenie całej Polski. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia.

Jeśli tak jak ja stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie fotografa na Wasz ślub, obejrzyjcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin.

 

REPORTAŻE ŚLUBNE

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne fotografie obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele.


Natalia + Piotr

Rustykalny ślub i wesele w Osadzie Młyńskiej.


Ewa + Greg

Pałac Zdunowo


Agnes + Ronnie

Kościół Świętej Trójcy w Belsku Dużym
Pałac Mała Wieś


Alex + Jonathan

Kościół Św. Anny
Amber Room

Zdjęcie Pary Młodej Podczas Krótkiej Sesji Portretowej w Dniu Ślubu

Juju + Aleks

Kościół Św. Michała Archanioła w Młochowie
Pałac Rozalin


Agata + Thomas

Uroczysko Zaborek

 

ALBUMY I KSIĄŻKI

To jedna z form bardzo efektownego prezentowania i przechowywania fotografii.

Proponowane przeze mnie albumy i książki, w przeciwieństwie do tradycyjnych, pozwalają na pełną ekspozycję zdjęcia (np. na całej karcie) i dowolną aranżację produktu. Możecie wybrać rodzaj okładki, liczbę stron czy rozmieszczenie poszczególnych fotografii. W efekcie otrzymujecie całkowicie spersonalizowany, niepowtarzalny album czy książkę.
Obydwa produkty zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Karty książek wykonane są z wysokiej jakości papieru kredowego, są giętkie.
Zdjęcia na nich są drukowane i zawierają maksymalnie 60 kart (120 stron).
Karty albumów wykonane są z profesjonalnego papieru fotograficznego, są grube i sztywne.
Zdjęcia są na nich naświetlane, a maksymalna liczba rozkładówek w albumie wynosi 35 (70 stron).

Wszystkie oferowane przeze mnie książki i albumy produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z użyciem tylko najlepszych materiałów, a zdjęcia w formie cyfrowej przekazuję w pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykonanie dowolnej wielkości wydruków we własnym zakresie.

Album Ślubny w Błękitnej Oprawie z Nadrukiem UV oraz Pudełkiem z Miejscem na Pendrive


 

Jeśli marzy Wam się idealny reportaż ślubny i jesteście zainteresowani moją ofertą, zapoznajcie się z zakładką:   O mnie & kontakt   Za pomocą formularza napiszcie kilka słów o Was i Waszych planach, abym mógł poznać Wasze oczekiwania i przygotować dla Was idealną ofertę!