Trendy Ślubne 2017

Wrzesień 26, 2016 By

 

Wprawdzie rok 2016 jeszcze się nie skończył, jednak szczęśliwi zaręczeni myślą już intensywnie nad ślubem i weselem w roku 2017. Co będzie modne w temacie ślubów w przyszłym roku? Zobaczmy.

 
STYLIZACJE

Ślubne stylizacje niewiele się zmienią. Nadal popularne będą wszelkie uroczystości w plenerze i to zarówno jeśli chodzi o samą ceremonię ślubu jak i przyjęcie weselne. Styl boho, rustykalny czy vintage nieodmiennie zachwyca.

Coraz większą popularność zdobywają także zimowe stylizacje bajkowe, co jest dobrą wiadomością szczególnie dla par planujących uroczystość „poza sezonem”.

W kolorystyce ślubnej pojawią się skrajności. Z jednej strony modne będę kolory neutralne jak beże, wszelkie odcienie bieli, szarości i pastele. Z drugiej strony odważnych narzeczonych zachęca się do eksperymentowania z paletą wielu zdecydowanych kolorów jednocześnie. Z pojedynczych kolorów zdecydowanie królować będzie róż we wszelkich odcieniach i nasyceniu. Na zwolenników klasyki i elegancji czekają złoto i srebro, a bardziej przebojowym poleca się więcej blasku w postaci brokatu, a nawet cekinów. W dekoracjach modnym elementem będą wszelkie elementy papierowe.

 
ONA

Panny Młode, podobnie jak w tym roku, będą wybierać sukienki raczej romantyczne i długie. Modnym akcentem pozostaną koronki, hafty i wszelkie motywy kwiatowe – zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe. Częściej będą się pojawiać też sukienki w długości koktajlowej i takie z długim rękawem. Prawdziwym hitem nadchodzącego roku będą spódnice z szyfonu, organzy czy tiulu zakładane na wierzch przylegających sukienek. Panna Młoda będzie więc zaskakiwała zmianą wyglądu odsłaniając spodnią sukienkę, np. po północy. We włosach nadal modne będą kwiaty i zdecydowany duży wianek. W bukietach ślubnych będzie można przebierać – od tych sprawiających wrażenie niedbale zgarniętych polnych kwiatów do wystudiowanych i eleganckich, z ozdobnymi elementami w postaci np. tkanin, biżuterii czy piór. Nadal chętnie panny młode będą też wybierać kolorowe dodatki – paski do sukni podkreślające talię czy buty.

 
WESELA CZAS

W zakresie przyjęć weselnych coraz częściej będziemy odchodzić od tradycyjnej formuły na rzecz przyjęć w ogrodzie, nad brzegiem jeziora, na plaży. Weselne torty zastępować będziemy ciastami z owocami sezonowymi czy muffinkami. Na wielu weselach pojawią się także tzw. „candy bar” czyli stoły z rozmaitymi słodkościami, które można skonsumować na miejscu bądź zapakować drobne słodycze jako upominek. Prawdziwym hitem będą zaś food trucki, czy to serwujące lody czy hamburgery dla gości. A dla znudzonych tradycyjnymi zdjęciami czy fotobudką rok 2017 przyniesie dokumentację uroczystości z dronów.

 
Gdzie, jak, co ubierzemy i co zjemy to jedno. Statystyki jednak pokazują, że jednym z najmodniejszych, a zarazem największych wyzwań w roku 2017 będzie organizacja uroczystości offline, czyli zachęcenie gości do wyłączenia telefonów i przeżycia tegoż dnia bez mediów społecznościowych.

SZUKASZ FOTOGRAFA NA ŚLUB I WESELE?    SPRAWDŹ MOJE PORTFOLIO!


Dobry Fotograf na Wesele - Warszawa