Marzysz o tym, aby w sposób wyjątkowy chwytać na zdjęciach nadzwyczajne momenty, w czasie uroczystości rodzinnych, wakacji czy zwykłych, niedzielnych spacerów? Od dawna rozważasz kurs fotografii? A może chciałbyś zmienić zawód i myślisz o tym, aby dopracować swój warsztat i zająć się tym na poważnie? Zapraszam na warsztaty fotograficzne w Warszawie.

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE – WARSZAWA

KURS FOTOGRAFII

W czasie kursu fotograficznego nauczycie się między innymi: budowy i obsługi aparatu, poznacie podstawowe fotograficzne pojęcia, takie jak ISO, przesłona, balans bieli, czas
naświetlania i wiele innych. Nauczycie się jak prawidłowo kadrować, wykorzystywać posiadany sprzęt fotograficzny i korzystać z opcji automatycznych oraz manualnych.

Kurs fotografii podsumowujemy zajęciami praktycznymi, w czasie których weryfikujemy i utrwalamy zdobytą wiedzę.

Na życzenie kursanta dokonamy również wspólnej analizy portfolio i omówimy kwestie prawne – w tym umowy i licencje.

Polecam szczególnie amatorom chcącym poznać budowę oraz obsługę aparatu, a także:

  • podstawy fotografii portretowej
  • podstawy fotografii ślubnej
  • podstawy fotografii dziecięcej
  • podstawy fotografii podróżniczej
  • podstawy fotografii krajobrazu
  • podstawy fotografii reportażu
  • podstawy fotografii wnętrz
  • podstawy fotografii architektury
 

CO ZYSKAM DZIĘKI WARSZTATOM FOTOGRAFICZNYM?

Praktyczną, „szytą na miarę” Twoich potrzeb wiedzę o fotografii – bez straty czasu na mało interesujące Cię kwestie i możliwość natychmiastowego jej sprawdzenia pod okiem profesjonalisty. Taka formuła warsztatów fotograficznych pozwala na szybkie wyeliminowanie błędów i błyskawiczną poprawę warsztatu, w dogodnym terminie – bez konieczności dostosowywania się do wymogów grupy warsztatowej i bez kompromisów co do wyboru tematów.

Nie zwlekaj! Umów się na kurs fotografii już dzisiaj!

 

Warsztaty fotograficzne odbywają się na terenie Warszawy i prowadzone są indywidualnie, dlatego możesz być pewny, że poświęcę Ci maksimum uwagi i skutecznie nauczę niezbędnych zagadnień. Szczegółowe warunki i zakres wiedzy, której potrzebujesz, ustalimy w czasie bezpośredniego spotkania.

Zapraszam do kontaktu:

hello@pawelkotas.com

lub

+48 604 197 774