Fotografia ślubna nie uznaje błędów, ani nie wybacza potknięć. Większości ujęć nie da się powtórzyć. Skorzystaj z mojego doświadczenia, aby robić najlepsze zdjęcia i uniknąć zawodowych pułapek!

 

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

polecam szczególnie:

Osobom zajmującym się zawodowo fotografią ślubną na różnym poziomie zaawansowania, chcącym doskonalić swój warsztat i wymagającym od siebie perfekcyjnej jakości pracy.

Jako fotograf ślubny z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z setkami par młodych, podzielę się z Tobą unikalną wiedzą i pomogę zrobić duży krok w przód. Razem poprawimy warsztat, omówimy najistotniejsze kwestie i przeanalizujemy Twoje portfolio.

 

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

zakres kursu:

REPORTAŻ ŚLUBNY

Program warsztatu fotografii ślubnej dostosowuję każdorazowo do Twoich potrzeb. Oprócz kwestii technicznych i sprzętowych, poruszymy tematy związane z planowaniem i logistyką pracy. Omówimy istotę reportażu ślubnego, wybierzemy najważniejsze momenty z dnia ślubu, które muszą znaleźć się w każdym reportażu, a także różne sposoby uwiecznienia tych samych sytuacji.

KREATYWNE KADROWANIE

Nauczę Cię kreatywnego kadrowania i wyjaśnię istotę „wieloplanów”, a także zwrócę Twoją uwagę na magię zdjęć czarno-białych. Oczywistym punktem warsztatu jest też obróbka zdjęć kolorowych.

SEKRETY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Przedstawię Ci moje narzędzia i zdradzę triki, które sprawią, że wykonane przez Ciebie zdjęcia ślubne staną się Twoją najlepszą wizytówką!

SESJE PLENEROWE

Podpowiem Ci jak planować sesje plenerowe i jak być przygotowanym na każde warunki w terenie. Omówimy także kwestie prawne i promocyjne, kruczki, których znajomość pozwoli Ci uniknąć pułapek i niepotrzebnych kłopotów.

Tej wiedzy nie znajdziesz w żadnej książce, a jej samodzielne zdobywanie może Ci zająć kilka lat!

 

Warsztaty fotografii ślubnej odbywają się na terenie Warszawy i prowadzone są wyłącznie indywidualnie. Możesz wiec być pewien, że poświęcę Ci maksimum uwagi i omówię wszystkie nurtujące Cię kwestie. Szczegółowe warunki, termin i zakres wiedzy, której potrzebujesz, ustalimy w czasie bezpośredniego spotkania.

Zapraszam do kontaktu:

hello@pawelkotas.com

lub

+48 604 197 774