REPORTAŻ - 10 godz.
1
 • Zdjęcia poddane obróbce graficznej:
  min. 300 szt.
 • Prywatna galeria online
 • SESJA W DNIU ŚLUBU GRATIS!

 • 4000 PLN

  (cena zawiera koszt dojazdu na terenie woj. mazowieckiego)
 • Opcjonalnie:
   
  Wedding Box:
  • fotoalbum/fotoksiążka
  • pendrive
  • etui
  (od 226 zł)
REPORTAŻ - 12 godz.
2
 • Zdjęcia poddane obróbce graficznej:
  min. 350 szt.
 • Prywatna galeria online
 • SESJA W DNIU ŚLUBU GRATIS!

 • 4500 PLN

  (cena zawiera koszt dojazdu na terenie woj. mazowieckiego)
 • Opcjonalnie:
   
  Wedding Box:
  • fotoalbum/fotoksiążka
  • pendrive
  • etui
  (od 226 zł)
REPORTAŻ - 14 godz.
3
 • Zdjęcia poddane obróbce graficznej:
  min. 400 szt.
 • Prywatna galeria online
 • SESJA W DNIU ŚLUBU GRATIS!

 • 5000 PLN

  (cena zawiera koszt dojazdu na terenie woj. mazowieckiego)
 • Opcjonalnie:
   
  Wedding Box:
  • fotoalbum/fotoksiążka
  • pendrive
  • etui
  (od 226 zł)

PS. Niech moja oferta będzie dla nas punktem wyjścia do wspólnej rozmowy na temat Waszych oczekiwań i pragnień.

PS 2. Każda Para Młoda otrzymuje pakiet cennych porad od fotografa jak przygotować się do dnia ślubu,
aby zdjęcia ślubne były jeszcze bardziej efektowne!

PS 3. Niniejsza oferta może być wysłana do więcej niż jednej osoby w tym samym czasie, więc jeśli jesteś zainteresowany współpracą, nie zwlekaj!

 

WEDDING BOX

 

REKOMENDACJE

Najpierw zachwyciłam się zdjęciami Pawła z Alaski, nie wiem ile lat temu to mogło być, ale już wtedy podjęłam decyzję, że Paweł będzie fotografem na naszym ślubie. Po wieloletnim przeglądaniu zdjęć Pawła, przyszedł w końcu na to czas… Wiedziałam, że zdjęcia będą dobre, ale nie spodziewałam się, że tak się Nimi zachwycimy. Reportaż jest nieziemski, zdjęcia oddają klimat jaki panuje w domu rodzinnym, klimat jaki panuje w kościele, klimat jaki panował na poltrze i weselu. Mamy najlepszą pamiątkę nie tylko z uroczystości, to pamiątka z Naszego całego życia. Jeśli chodzi o samą pracę Pawła, to spisał się w 100%. Do miejsca ślubu i wesela musiał przejechać ponad 500 km i zostać kilka dni aby wykonać pełny reportaż składający się ze zdjęć z Poltra, ze zdjęć z wesela oraz sesji plenerowej. Nie stanowiło to żadnego problemu. Paweł jest perfekcjonistą, potrafi doradzić, potrafi wysłuchać, spełnia nawet najśmielsze oczekiwania. Polecam!
Ola i Wojtek
Opisać Pawła – wystarczy jedno słowo, które mówi wszystko – profesjonalny fotograf!!! Znamy jego prace od dawna i nie mieliśmy żadnych obiekcji, kogo poprosić o przygotowanie sesji poślubnej. Było bardzo miło, sprawnie, z odpowiednimi wskazówkami, z dużą dozą swobody, a jednocześnie w pełni profesjonalnie. Paweł potrafi dobrać miejsce, światło, doradzić na każdym etapie i pomóc w uzyskaniu wspaniałego efektu. Współpraca z nim była po prostu wzorowa i bardzo przyjemna. Jedyne, co pozostaje, to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością – POLECAMY!!! :)))
Paulina i Michał
Powiem tak: jeśli chodzi o zdjęcia, to wystarczy spojrzeć na stronę. Nie będę się tutaj zachwycał czymś, co widać na pierwszy rzut oka. Bardziej interesująca jest współpraca z fotografem. Przyznam się, że nie jestem urodzonym modelem, jakiekolwiek pozowanie wprowadza mnie w stan zakłopotania. W tym wypadku było absolutnie inaczej. Podczas sesji czuliśmy się komfortowo. Ba! Potrafiliśmy się tym bawić i to była zasługa nietuzinkowego podejścia do swojej pracy. Nikt nie kazał nam podskakiwać i robić jakiś innych dziwactw, których nie chcieliśmy (dodam, że nawet nie musieliśmy o tym wspominać). Czuliśmy się swobodnie i trochę się potem martwiliśmy, czy aby przez tą naszą swobodę, zdjęcia będą takie, jakie chcemy – okazało się, że były/są jeszcze lepsze. Oczywiście nie muszę dodawać, że mimo luźnej atmosfery wszystko odbyło się w 100% profesjonalnie.
Sandra i Marcin
Paweł jest świetnym fotografem ślubnym, profesjonalistą. Jest to oczywiste dla wszystkich, którzy widzieli jak pracuje. Od siebie mogę dodać tyle, że jest również punktualny, bardzo obowiązkowy i taktowny. Jednym słowem można na nim polegać. Oglądanie zdjęć zrobionych przez Pawła to czysta przyjemność – uchwycone najważniejsze momenty danego wydarzenia, do tego wysoka jakość fotografii i pełen autentyzm uwiecznionych scen. Dodając do tego świetną współpracę z Pawłem (także jeśli nie jest się modelem/modelką) trzeba dojść do wniosku, że jest to fotograf naprawdę godny polecenia.
Anna i Kajetan
Paweł jest fotografem, który umie błyskawicznie złapać kontakt z Młodą Parą. Robi fantastyczne ujęcia i umie nakłonić ludzi do swoich pomysłów w sposób bardzo miły i zarazem przekonywujący. Jest bardzo profesjonalny, uczciwy i ma ogromną pasję do robienia zdjęć. Paweł wywiązał się w 100 % do tego co było w umowie. Zdjęcia bardzo szybko nam dostarczył. Podczas sesji bawiliśmy się z nim świetnie i jednocześnie miał wielką cierpliwość przekazywać nam swoje wskazówki. Po prostu fotograf do polecenia.
Bogna i Tomek
Fantastyczna fotografia ślubna!! Mieliśmy reportaż ślubny i sesje plenerową. Jesteśmy zachwyceni. Bardzo przyjemna i sprawna komunikacja z nami, parą młodą. Zatem goście weselni cenili sobie dyskretny sposób robienia zdjęć będąc przy tym zawsze o właściwej porze we właściwym miejscu. Zdjęcia są jednorazowe. Ich styl cudownie odzwierciadla atmosferę całości. Bardzo polecamy! Przy innych okazjach też chętnie skorzystamy, mamy do Pana Pawła pełne zaufanie.
Marta i Wen-Fong
Gdy tylko zobaczyłam zdjęcia ślubne Pawła w wyszukiwarce, bo tak go znalazłam, wiedziałam, że to musi być nasz fotograf ślubny. I się nie zawiodłam. Zdjęcia są naprawdę piękne, co może zobaczyć każdy, kto wejdzie na jego stronę. Poza tym, współpraca układała się bezproblemowo, wszystko zgodnie z umową. Pawła praktycznie nie widziałam podczas uroczystości, ale to nie znaczy, że nie robił zdjęć, wprost przeciwnie, uchwycił wszystkie ważne momenty, dzięki czemu będziemy mogli wspominać ten dzień przez całe życie. Zdjęcia są żywe, pełne koloru, wesołe i wzruszające. Mogę z czystym sumieniem polecić go parom szukającym fotografa – na pewno spełni wasze oczekiwania. A Pawłowi chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za tak wspaniałe uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia.
Ewa i Dominik
Polecam współpracę z fotografem – Paweł jest przede wszystkim osobą, z którą po prostu miło się współpracuje :-) Poświęca dużo czasu na wysłuchanie oczekiwań, jest bardzo, bardzo pomocny przy wyborze miejsca, stylu sesji (to dla nas na duży plus, bo byliśmy jak dzieci we mgle ;-), choć zawsze nam powtarzał, że warto się przygotować wcześniej, to zapewniliśmy mu atrakcje w postaci szukania miejsca na sesję w dzień jej realizacji ;-) z takimi sytuacjami radzi sobie doskonale, choć nie życzymy mu drugi raz tego samego ;-))) Paweł pokazał nam też wiele swoich dotychczasowych prac, dzięki czemu dokładnie wiedzieliśmy, w jakim stylu będzie przygotowany nasz reportaż ślubny. Tak, jak pozostali użytkownicy – potwierdzam, że zdjęcia były wykonywane w bardzo dyskretny sposób, zawarte są na nich wszystkie ważne momenty uroczystości i są po prostu PIĘKNE :-) Wybór tego fotografa na nasz ślub był jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy podczas organizacji całej akcji. Bardzo polecamy współpracę z Pawłem.
Kasia i Dawid
Polecam fotografa. Jestem wybredna i niestety mało które tzw. “zdjęcia weselne” mi się podobają. Z Pawłem było inaczej – otwarty na potrzeby zamawiających, niewidoczny w kościele i na imprezie, świetnie wczuł się w klimat. Bardzo szybko przesłał nam gotowe zdjęcia. Bardzo miła współpraca :)
Dominika i Marcin
Polecamy zdecydowanie. Bardzo doceniliśmy to, że naprawdę potrafi słuchać a rezultaty w formie zdjęć są najpiękniejszą pamiątką z tego niesamowitego dnia. Zdjęcia są niebanalne, jedyne w swoim rodzaju, oryginalna obróbka. Pełen profesjonalizm. Polecamy!
Jola i Bartek
POLECAMY!!! w pełni świadomi i biorący odpowiedzialność za to co piszemy: POLECAMY!!! bardzo miły i bezproblemowy kontakt, otwarty na wszelkie fanaberie Młodej Pary, niewidoczny i nienatarczywy na uroczystości, a efekt końcowy fantastyczny, często pozytywnie zaskakujący i wzbudzający zazdrość wśród innych par :) POLECAMY!!!
Marta i Artur

Podane ceny obejmują dojazd na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta ważna jest 7 dni od momentu jej wysłania. Treść oferty nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.