Opinie o fotografie ślubnym

Para Młoda pośród zimnych ogni w towarzystwie gości weselnych

W dniu uroczystości Paweł zadbał o to byśmy czuli się komfortowo. Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania. Bardzo szybko oddane. Klimat miejsca wyciśnięty w stu procentach! Dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy przeglądając portfolio 🙂

Judyta i Gerard

Paweł, wielkie dzięki za zdjęcia – nie mogłeś nam sprawić lepszego prezentu na Święta! Wszystkiego dobrego dla Ciebie – same serdeczności ode mnie i Anne.

Anne i Piotr

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Ci za piękne zdjęcia, które zrobiłeś podczas naszego ślubu. Są one po prostu niesamowite i zrobiły na nas ogromne wrażenie. 

Agnieszka i Przemek

W dniu ślubu atmosfera była tak swobodna, że ja osobiście czułam się jakbyśmy znali się już kilka lat 😉 Na imprezie Paweł był praktycznie „niezauważalny”, nikt nie czuł się skrępowany obecnością obiektywu, a na zdjęciach widać fantastycznie uchwycone momenty (nawet w ruchu!).

Kasia i Daniel
Para Młoda wychodząca z kościoła po ceremonii ślubnej
Sesja fotograficzna we wnętrzach Centrum Nauki Kopernik

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pawłem. Już na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy szczegóły naszej sesji plenerowej i plan awaryjny na wypadek brzydkiej pogody. Z powodu brzydkiej, grudniowej pogody musieliśmy przejść do planu awaryjnego, ale dzięki Pawłowi zdjęcia wyszły rewelacyjnie! W czasie sesji Paweł portfaił stworzyć atmosferę, dzięki której rozluźniliśmy się.

Ewa i Sebastian

Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i co najważniejsze wyjątkowo piękne zdjęcia ślubne. Bardzo polecamy!

Marta i Mateusz
Ceremonia w kościele przy Placu Zbawiciela
Para Młoda, goście i bańki mydlane po ceremonii ślubnej

Paweł uchwycił najważniejsze momenty, które często trwały sekundy, a on i tak jakimś cudem zawsze był tam, gdzie powinien i jeszcze tak pięknie to uwiecznił:). Paweł zna się doskonale na swojej pracy, podchodzi do niej bardzo profesjonalnie, dba o szczegóły, na które wielu fotografów nie zwróci uwagi. Z całego serca polecamy usługi Pawła – są warte swojej ceny.

Kasia i Arek

Więcej opinii znajdziecie w moim profilu Google.