OPINIEo współpracy i efekcie końcowym :)

/ przewiń w dół /


Kasia, Paweł i Benio

 
Paweł był pierwszym fotografem ślubnym, z jakim się spotkaliśmy i w trakcie spotkania już wiedzieliśmy, że jest flow, jest kontakt, więc już byliśmy zdecydowani! Wspaniały kontakt z klientem, nasi goście byli zachwyceni pracą Pawła. Jeśli ktoś myśli o reportażu to Paweł jest idealnym wyborem! Uchwycił każdy moment, mimo iż był dla nas niewidoczny :) Swoich klientów częstuje pyszną kawą, a to kolejny plus!!!! Nasz 5 letni syn bardzo się skumał z fotografem, co było widać na zdjęciach. Na pewno nie jest to ostatnia nasza współpraca!


Agnes i Ronnie

 
Niesamowity! Paweł jest wspaniałym fotografem, mamy cudowne zdjęcia z naszego ślubu.
Paweł jest super profesjonalistą, jest miły, zabawny, wspaniale nam się z nim pracowało. Ma niesamowity talent, nasze zdjęcia są po prostu PRZEPIĘKNE!
Paweł uchwycił każdy moment, jest wszędzie, choć go nie widać, zdjęcia są więc naturalne. Mamy super ujęcia nas i naszych gości.
Szczerze polecamy Pawła jako fotografa na Wasz ślub. Otrzymacie wspaniale wykonaną pracę. Wielkie dzięki za wszystko, jesteśmy ogromnie zadowoleni, mamy cudowne wspomnienia! :)

P.S. Nie wahajcie się – wybierzcie Pawła!


Victoria i Sam

 
Paweł jest fenomenalny! Był wszędzie, gdzie należało być aby uchwycić każdy moment, bez narzucania się. Był prawdziwie niezauważonym obserwatorem. Przez większą część dnia nie pamiętaliśmy o jego obecności, a on potrafił uchwycić wszystkie te niesamowite chwile, o których normalnie się nie myśli. Dziękujemy, Paweł, za uwiecznienie tego wyjątkowego dnia.

W naszych zdjęciach nie ma nic z pozowania czy ustawiania, uchwyciłeś prawdziwą atmosferę tego dnia i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Dzięki, dzięki, dzięki – za wszystko co dla nas zrobiłeś. :)


Judyta i Gerard

 
Bardzo profesjonalna współpraca. Przed ślubem i weselem pełny wywiad i ankieta, jakich zdjęć oczekujemy.

W dniu uroczystości Paweł zadbał o to byśmy czuli się komfortowo. Jego aparat nie peszył, co więcej, wszyscy goście podkreślali miłą atmosferę współpracy.

Zdjęcia ślubne, które przeszły nasze oczekiwania. Bardzo szybko oddane. Klimat miejsca i chwili wyciśnięty w stu procentach! Dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy przeglądając portfolio. :)

Możemy z ręką na sercu polecić Pawła. Znajomym na pewno będziemy polecać. :)

Więcej opinii znajdziecie w moim profilu Google: Paweł Kotas Fotograf Ślubny