Jaka powinna być fotografia, którą przechowamy w pamięci i albumie na lata? Prosta. Przyciągająca uwagę, pełna emocji, klarowna w treści, przepełniona artyzmem, elegancka, nawet jeśli ociera się o banał. Jeśli szukacie fotografa, który wykona ją dla Was, trafiliście pod właściwy adres.

/ przewiń w dół /

 
Paweł Kotas - Fotograf Warszawa

PAWEŁ KOTAS

Profesjonalny Fotograf

Jestem zawodowym fotografem z Warszawy i posiadam profesjonalne wieloletnie doświadczenie, które zdobyłem na wielu fascynujących sesjach zdjęciowych.


 

FOTOGRAF WARSZAWA

ZAWODOWO I PRYWATNIE

Pracuję jako fotograf w Warszawie, głównie jako fotograf ślubny, ale wykonuję również zdjęcia komercyjne, prowadzę warsztaty fotograficzne, a w wolnym czasie razem z rodziną ruszam w podróż, z której przywożę wspomnienia, także w formie obrazów (obejrzyj moje zdjęcia z: Alaski, Hawajów, Nowego Jorku, Norwegii). Mieszkam w Warszawie, ale wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie całej Polski. Chętnie wybiorę się z Wami w świat, gdziekolwiek mieszkacie lub zapragniecie się udać.

Przysięga Ślubna w Plenerze - Ślub Humanistyczny
Fotografia Ślubna – Ceremonia w Uroczysku Zaborek.
Para Młoda całująca się za weselnym stołem
Wesele w Osadzie Młyńskiej. Oglądałeś już moje portfolio? Sprawdź!

MOJA FILOZOFIA

Dobre zdjęcia, to takie, na których emocja chwili zatrzymana została na zawsze. Momenty mijają szybko, fotografie możecie zachować. Są one jak opowieść Waszego życia. Te dobre mówią same za siebie, nie trzeba wiele słów. Fotograf ślubny to osoba, która będzie Wam towarzyszyła w wyjątkowych życiowych wydarzeniach, dlatego wybór właściwej osoby nie jest łatwy. Liczy się tu nie tylko profesjonalizm czy sprzęt, którym dysponuje fotograf, ale przede wszystkim jego osobowość, zdolność do współpracy z klientami, wrażliwe oko, oraz umiejętność wtopienia się w otoczenie.

MOJA OFERTA

Swoją ofertę fotografii ślubnej kieruję do wymagających, świadomych klientów, którym zależy na nadzwyczajnej jakości i zdjęciach zapadających w pamięć. Moją dewizą jest jakość nie ilość, autentyczność bez pozy i naturalne piękno w artystycznym wydaniu. Do tego dobry nastrój i atmosfera: zawsze gratis.

Do zobaczenia na sesji!!

Konfetti ślubne Wystrzelone po Ceremonii Plenerowej z Pałacu Zdunowo.
Kolorowe konfetti ślubne.
Zdjęcie z Międzynarodowego Ślubu w Pałacu Mała Wieś
Kadr z sesji plenerowej w dniu ślubu.

KOLEJ NA WAS!

Jeśli zaglądaliście już do portfolio a moja filozofia pracy jest Wam bliska i właśnie poszukujecie profesjonalnego fotografa na ślub, opowiedzcie mi o swoich planach a ja przygotuję dla Was idealną ofertę!

Chętnie poznam Waszą historię!

NAPISZCIE DO MNIE!