Ślub plenerowy i wesele w Osadzie Młyńskiej

Kiedy fantazja spotyka się z wyobraźnią, odwaga z niekonwencjonalnym myśleniem, a nad wszystkim fruwa miłość – efekty muszą być nadzwyczajne! Ten ślub i imprezę do rana w sielskich progach Osady Młyńskiej, goście i bohaterowie tego wyjątkowego dnia zapamiętają na długo. Dopracowana w najmniejszym szczególe, zachwycająca bezpretensjonalnością i rozmachem – który aż kipi ze zdjęć, to idealny przykład tego jak połączyć swoje pasje i styl bycia z weselem marzeń. Nawet jeśli nie w głowie Wam sztywne imprezy z przewidywalnym ciągiem zdarzeń, możecie wyczarować coś, co zachwyci wszystkich! Wystarczy tylko porzucić sztampowe myślenie, otworzyć się na możliwości i dać porwać fantazji! Jak to zrobić?

Ślub w plenerze na terenie Osady Młyńskiej

Osada Młyńska dysponuje sporą przestrzenią i lokalizacja na ślub plenerowy jest dowolna. W słoneczny dzień na pewno sprawdzi się zacienione miejsce pod drzewami nieopodal stodoły a w dni pochmurne można wyjść głębiej na otwartą przestrzeń. W obydwu opcjach przydatne będą snopki siana jako siedziska. Jest też opcja na plan B. W razie deszczu skorzystać można z zadaszonego ganku albo wnętrz murowanej części Osady Młyńskiej.

Wesele w stodole Osady Młyńskiej

Wesele w stodole, to w przypadku Osady Młyńskiej, pojęcie umowne. Nie musicie ograniczać się do samych drewnianych wnętrz. Na gości czeka wiele atrakcji wokół stodoły, a w ich odnalezieniu pomoże przygotowany na tę okoliczność drogowskaz weselny. Na przykład pierwszy taniec może odbyć się na parkiecie zlokalizowanym przed stodołą. Podobnie zresztą z innymi weselnymi atrakcjami. Zobaczcie sami! 🙂

And here are my other wedding photo stories!