Ślub cywilny i wesele w Pałacu Zdunowo!

Ślub cywilny w pięknym ogrodzie, klimatyczne wnętrza, wspaniałe otoczenie i świetna atmosfera? Tak w skrócie można opisać uroczystość, która miała miejsce w wyjątkowym miejscu jakim jest podwarszawski Pałac Zdunowo. Jak wyglądał ślub w plenerze i jak bawili się goście na tej niezapomnianej uroczystości? Czy warto zorganizować wesele w Pałacu Zdunowo? Obejrzyjcie zdjęcia i poznajcie moją opinię!

Recepta na udane wesele to wyluzowani goście, sprawdzeni podwykonawcy i perfekcyjny wedding planner… czyli Ewa – Panna Młoda. Ten ślub i wesele miały fantastyczny klimat i luz – dość powiedzieć, że Pan Młody w połowie imprezy dołączył do zespołu w charakterze perkusisty!

Sam Pałac Zdunowo również stanął na wysokości zadania, a cała uroczystość przebiegła w znakomitej atmosferze. Obejrzyjcie zdjęcia i sprawdźcie, czy warto wybrać to miejsce!

Pałac Zdunowo pod Warszawą
Pałac Zdunowo wesele

Ślub cywilny w ogrodzie Pałacu Zdunowo. Wesele w pawilonie.

Jeśli marzy się Wam ślub cywilny w pięknym miejscu, w otoczeniu kwiatów i zieleni, Pałac Zdunowo będzie dobrym wyborem.

Warto pamiętać, że organizacja ślubu kościelnego poza świątynią nastręcza trudności, ale już ślub cywilny możemy otrzymać bez większych problemów poza urzędem.

Ślub i wesele w tym samym miejscu to bardzo wygodna opcja. Ułatwia logistykę, ogranicza konieczność przemieszczania się i pozwala także trochę zaoszczędzić, choćby na aucie do ślubu, które tutaj nie było potrzebne.

Pałac Zdunowo znajduje się około 40 km od Warszawy, w bliskiej odległości od lotniska w Modlinie. Oferuje bardzo dobry serwis i kompleksową obsług wesel. Oznacza to, że możemy tu otrzymać kompletny pakiet ślubny, zawierający salę, menu oraz noclegi dla gości.

W tym miejscu mogą także odbyć się przygotowania ślubne, sesja plenerowa. Pałac wynajmowany jest na wyłączność, dysponuje dużym ogrodem, dlatego świetnie poczują się tutaj wszyscy, którym zależy z jednej strony na wysokiej jakości obsłudze, ale także na intymności i spokojnym otoczeniu.

Ślub cywilny w Pałacu Zdunowo może odbyć się w ogrodzie, we wnętrzach, w pawilonie –  możliwości jest bardzo dużo, a inwencja właścicieli na pewno będzie tutaj pomocna.

ślub w ogrodzie Pałacu Zdunowo
pawilon na wesele Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo i wesele – sala, menu, co warto wiedzieć?

Rezerwując miejsce na ślub i wesele, warto zastanowić się nad naszymi potrzebami. Jaki styl wesela nam odpowiada? Czego chcemy? Jacy goście będą obecni na weselu? Czy zapraszamy również dzieci, osoby starsze, które potrzebują odrobiny spokoju? Czy klimat imprezy ma być formalny, czy raczej „na luzie”?

Co ciekawe, Pałac Zdunowo jako jedno z niewielu takich miejsc w Polsce, może być odpowiedzią na większość pragnień i potrzeb! Dla tych, którym zależy na pięknym, eleganckim klimacie pałacowych wnętrz, jest obszerna sala wewnętrzna, która pomieści nawet 130 osób.

Jeśli marzy się Wam wesele pod gwiazdami, lampiony, biel, styl lekko rustykalny, tutaj także jest taka możliwość. Stoły mogą być ustawione pod gołym niebem, ale Pałac dysponuje też eleganckim pawilonem ślubnym, który świetnie sprawdzi się jako sala, parkiet do tańca lub jedno i drugie.

Menu również powinno zadowolić nawet bardzo wymagających gości. Szef Kuchni serwuje niebanalne dania kuchni polskiej, łącząc je z lekkością smaków śródziemnomorskich. Specjalnością restauracji pałacowej  jest mus z wątróbek drobiowych z malinami, kaczka pieczona w pomarańczach oraz pierogi z szyjkami rakowymi. Menu weselne oczywiście może być wybrane dowolnie i warto przed podjęciem decyzji, spróbować choćby menu dnia, które codziennie się zmienia.

dekoracje weselne Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo – wesele letnie i zimowe

Pałac Zdunowo działa przez cały rok, więc oprócz typowych terminów letnich, można tutaj także z powodzeniem zorganizować wesele zimowe, o pięknym, eleganckim charakterze.

Oczywiście latem jest więcej opcji, ale także zimą, ogród i otaczający pałac park, mają niezapomniany klimat.

Co ważne, Pałac naprawdę pomyślał o komforcie gości i Par Młodych, a więc o opcjach na plan B. Jeśli pogoda nie dopisze, zawsze można tutaj zorganizować coś inaczej. To szczególnie ważne, ponieważ co oczywiste, wesele organizujemy z dużym wyprzedzeniem i trudno przewidzieć, czy pogoda będzie chciała z nami współpracować.

Tak wesele jak i ślub, który miał odbyć się w plenerze, można tutaj przenieść do środka, a cała uroczystość nie straci przez to charakteru i uroku.

Międzynarodowe wesele Ewy i Grega w Pałacu Zdunowo

Goście na weselu Ewy i Grega bawili się wspaniale, a sam Pałac Zdunowo spisał się świetnie. Gości zachwycił klimat wnętrz i ogrodu, a że pogoda dopisała, wszystko wypadło wręcz perfekcyjnie. Sam ślub w ogrodzie miał wyjątkową oprawę, a wielu gości z zachwytem wypowiadało się o tym typie uroczystości.

Świadkami zaślubin, oprócz zaproszonych przyjaciół i rodzin, były także majestatyczne drzewa, które możecie obejrzeć na zdjęciach.

Raz na jakiś czas na weselach, podczas których fotografuję, spotykam znanych mi podwykonawców. Ilekroć jest to na przykład zespół grający na żywo, to z racji zamiłowania do muzyki, cieszę się niesamowicie. Ale jeśli owym zespołem jest Sax and Six, to moja radość jest podwójna!

Tym razem również zespół sprawdził się nadzwyczajnie, a goście bawili się do białego rana.

Obejrzyjcie zdjęcia ślubne z Pałacu Zdunowo!

Wesele w Pałacu Zdunowo – podsumowanie, moja opinia

Pałac Zdunowo wydaje się być idealnym miejscem na organizację ślubu w plenerze i eleganckiego wesela. Personel Pałacu jest świetnie przygotowany, a na miejscu mamy właściwie wszystko, czego potrzeba gościom i Parze Młodej.

Pałac Zdunowo plusy:

  • lokalizacja w pobliżu Warszawy, możliwość szybkiego dojazdu z lotniska w Modlinie,
  • bardzo dużo opcji organizacji wesela i ślubu –  możliwa uroczystość ślubna w plenerze, ale i we wnętrzach,
  • baza noclegowa na miejscu,
  • świetne, wykwintne menu,
  • duży ogród, świetny szczególnie latem,
  • obiekt całoroczny, możliwość organizacji klimatycznej uroczystości także poza letnim sezonem ślubnym.

Pałac Zdunowo minusy:

  • w przypadku ślubu w Warszawie, konieczność dojazdu do Zdunowa,
  • dość długie terminy rezerwacyjne,
  • cena adekwatna do jakości –  a więc dość wysoka.
taras na tyłach Pałacu Zdunowo
Pałac Zdunowo nocą

Pałac Zdunowo – ocena 10/10!

Poznajcie specjalistów z branży, z którymi miałem okazję tego dnia współpracować. Sprawdźcie ich koniecznie!

Zachęcam również do obejrzenia innych moich reportaży ślubnych

Jeśli poszukujecie eleganckiego miejsca na wesele, przeczytajcie także mój reportaż z wesela w Amber Room lub zdjęć ślubnych z Pałacu Mała Wieś.

Jeśli bliższe są Wam folkowe klimaty, warto rozważyć wesele w stodole np. w Osadzie Młyńskiej albo ślub humanistyczny w pensjonacie Uroczysko Zaborek.