Humanistyczny ślub plenerowy i wesele w Uroczysku Zaborek

Uroczysko Zaborek – miejsce na wesele

Uroczysko Zaborek to jedno z tych miejsc, które znajdziesz na Slowhop z oceną “mistrzostwo świata”. Na dzień dobry otrzymujesz mapę terenu, bo kompleks zajmuje ponad 70 hektarów. O historii miejsca nie będę przynudzał, możesz poczytać na oficjalnej stronie Zaborka. Klimat miejsca postaram się zobrazować kilkunastoma zdjęciami, które wykonałem w przededniu ślubu Agaty i Thomasa. Już po przekroczeniu bramy wjazdowej pomyślałem, że to świetne miejsce, aby przyjechać tutaj z rodziną, a do Zaborka przyjeżdżają podobno i arabscy szejkowie i amerykańskie gwiazdy rocka 😉 Idąc tym tropem Agata i Thomas postanowili zaprosić gości nie tylko z Polski, ale również zza granicy 😉 Świętowanie zaczęli w luźnej atmosferze przy ognisku a ja miałem okazję to spotkanie uwiecznić.

Ślub Humanistyczny w Uroczysku Zaborek

Przyznam szczerze, że to był mój pierwszy raz, kiedy miałem okazję uczestniczyć w ceremonii ślubu humanistycznego. Na kilka miesięcy przed ślubem otrzymałem od Agaty i Thomasa komplet informacji włącznie ze scenariuszem i treścią przysięgi i już w trakcie czytania na ekranie monitora wiedziałem, że będzie bardzo emocjonalnie. W rzeczywistości było nie tylko emocjonalnie, ale również ciepło i rodzinnie, a miejsce idealnie dopełniało atmosferę tego dnia. Ceremonię genialnie poprowadziła Natalia z ekipy “Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk”. Jestem pod wrażeniem!

“Slow Wedding” w Uroczysku Zaborek na Podlasiu

To co wyróżnia Uroczysko Zaborek to świetna kuchnia. O klimacie miejsca już pisałem. Pierwsze w połączeniu z drugim daje receptę na idealny slow wedding. Luźna atmosfera i brak pośpiechu sprzyjają naturalnym zdjęciom. Innych tego dnia nie wykonałem 🙂 Dodatkowo wygospodarowaliśmy czas na “kilka” zdjęć plenerowych w rewelacyjnej atmosferze, którą ciężko byłoby odtworzyć innego dnia.

And here are my other wedding photo stories!