Najpiękniejsze miejsca na wesele w Warszawie i okolicach

1 lutego, 2019 By

Zapraszam do zapoznania się z moją subiektywną listą “weselnych” lokalizacji w Warszawie i okolicach!


 

Pałac Zdunowo

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu Plenerowego w Parku oraz Wesela w Pałacu
 
Jeśli szukasz miejsca na ślub pod Warszawą, to Pałac Zdunowo jest opcją, którą koniecznie musisz sprawdzić. Miejsce klimatyczne, urokliwe, fotogeniczne i jednocześnie bardzo zadbane, ale to co najbardziej zwróciło moją uwagę, to zgrana ekipa osób zarządzających Pałacem. Obsługa na najwyższym poziomie! W Pałacu Zdunowo fotografowałem podczas ślubu cywilnego w plenerze oraz wesela, które częściowo odbywało się w pałacu a częściowo w namiocie. Poniżej link do realizacji, o której piszę:

Ślub cywilny i wesele w Pałacu Zdunowo


 

Pałac Rozalin

Kompilacja Zdjęć z Wesela w Pałacu Rozalin - Fotograf Ślubny Paweł Kotas
 
Pałac Rozalin, to nie tylko sam budynek w stylu pałacowym, ale również ogromy namiot z pełnym zapleczem, co umożliwia organizację całej imprezy w jednym miejscu. Poniżej reportaż. Przygotowania odbywały się w Pałacu, ślub w pobliskim kościele a wesele w namiocie. Miejsca w parku wystarczy na zorganizowanie ślubu w plenerze i takie też w Pałacu Rozalin pod Warszawą są organizowane!

Reportaż ślubny z Pałacu Rozalin


 

Osada Młyńska

Kompilacja Zdjęć z Plenerowego Ślubu i Wesela w Stodole w Osadzie Młyńskiej
 
Miejsce zlokalizowane w spokojnej okolicy, ale z bardzo dobrym dojazdem, ponieważ leży blisko autostrady A2. Osada Młyńska, to ślubno-weselna lokalizacja, która posiada najwięcej zakamarków spośród wszystkich odwiedzonych przeze mnie dotychczas miejsc. Osada Młyńska posiada specyficzny klimat sprzyjający organizacji mniej oficjalnych imprez. Zobaczcie sami:

Zdjęcia ze ślubu cywilnego oraz wesela w Osadzie Młyńskiej


 

Hotel Bristol

Kompilacja Zdjęć Ślubnych i Weselnych Wykonanych na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie
 
Miejsce obok którego nie raz przechodziliśmy, z dużymi apartamentami i małą drewnianą zabytkową windą. Z okien Hotelu Bristol rozpościera się widok na Krakowskie Przedmieście i część Starego Miasta. Hotel Bristol sprawdza się idealnie przy ślubach organizowanych w zabytkowych kościołach na Krakowskim Przedmieściu, gdyż nie wymaga zbędnej i skomplikowanej logistyki. Pary Młode najczęściej przemieszczają się pieszo, co również jest okazją do wykonania ciekawych zdjęć z zabytkową Warszawą w tle.


 

Miętowe Wzgórza

 
Amerykańska rezydencja w Zakroczymiu, idealna opcja na ślub niedaleko Warszawy. Tutaj spełnisz swój sen o amerykańskim ślubie i weselu! Sala balowa daje możliwość zorganizowania przyjęcia nawet na 240 osób a to co jest charakterystyczne dla tego obiektu to basen na powietrzu, przy którym przygotowane jest miejsce ceremonii.


 

Klub Bankowca

 
Jeśli wesele na warszawskim Powiślu to tylko w Klubie Bankowca, który usytuowany jest w Parku Breyera na Skarpie Wiślanej, w sercu zabytkowej części Warszawy. Adres: Smolna 6 :) Eleganckie wnętrza oraz dodatkowy namiot dają możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 150 osób! Położenie pośród zieleni daje poczucie prywatności. Tym bardziej, że obiekt jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Idealna lokalizacja dla osób planujących ślub kościelny na warszawskiej starówce!


 

Pałac Mała Wieś

 
Pałac Mała Wieś to “miejsce spełnionych marzeń”, daje ogromne możliwości organizacji ślubu i wesela. W ogrodzie różanym odbywają się ceremonie zarówno cywilne jak i kościelne, a wesele np. w eleganckim stylu można zorganizować w Nowej Oranżerii, a w luźniejszej rustykalnej atmosferze np. w Szklarni. Dzięki dużej bazie noclegowej jest to miejsce atrakcyjne dla międzynarodowych przyjęć weselnych.

Obejrzyj reportaż ślubny z Pałacu Mała Wieś


 

Zagroda Ojrzanów

Kompilacja Zdjęć Wykonanych w Zagrodzie Ojrzanów
 
Zagroda Ojrzanów to miejsce, w którym możecie zapewnić gościom ogrom atrakcji rzadko spotykanych podczas innych wesel. Mam na myśli coś na ochłodę: zimne piwo prosto z taczki ogrodowej lub wodną mgiełkę z ogrodowego węża, a na koniec dnia wspólne ognisko z lokalnymi wyrobami włącznie…


 

Villa Foksal

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu na Krakowskim Przedmieściu oraz Wesela w Villi Foksal w Warszawie
 
Świetnie zlokalizowane miejsce, położone przy prestiżowej ulicy, pozwalające na połączenie ślubu kościelnego oraz wesela w obrębie Starego Miasta. Klimat miejsca tworzą wnętrza odrestaurowanej kamiennicy oraz świetna kuchnia postrzegana przez pryzmat sztuki.

Wesele w Villi Foksal


 

Amber Room

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu i Wesela
 
Z jednej strony prawie w centrum miasta, z drugiej miejsce ciche, pozwalające na zachowanie prywatności i intymnego charakteru rodzinnej imprezy. Miejsce słynące z niesamowitej kuchni! A po oficjalnej części można zorganizować after party w piwnicach Amber Room :)

Ślub w Kościele Św. Anny i wesele Amber Room


 

Pałac w Jabłonnie

Kompilacja Zdjęć ze Ślubu i Wesela w Pałacu w Jabłonnej pod Warszawą
 
W zasadzie nie sam Pałac a cały kompleks budynków, z Galerią Sztuki, restauracją czy zapleczem hotelowym włącznie. Miejsce bardzo rozpoznawalne dzięki centralnej okrągłej sali z nieboskłonem. Miejsce organizacji wesel oraz ślubów plenerowych.