Fotografujesz, ale chciałbyś wydobyć ze swoich zdjęć jeszcze więcej? Marzysz o pełnym wykorzystaniu możliwości posiadanego sprzętu oraz programów do obróbki graficznej? Zapraszam Cię na kurs obróbki zdjęć w Warszawie!

 

KURS OBRÓBKI ZDJĘĆ

polecam szczególnie:

Amatorom chcącym w łatwy i skuteczny sposób poprawić jakość swoich fotografii oraz poznać podstawy obróbki graficznej w popularnych programach graficznych.

Zawodowcom, pragnącym doskonalić swój warsztat i gubiących się w zawiłościach programów graficznych takich jak Lightroom, Capture One lub Photoshop.

 

CZEGO DOWIESZ SIĘ
NA KURSIE OBRÓBKI ZDJĘĆ?

W czasie kursu obróbki zdjęć zrobimy wspólnie przegląd dostępnych programów graficznych, takich jak Lightroom, Photoshop, Capture One i prezentację ich możliwości w obróbce fotografii.

Nauczysz się obróbki zdjęć czarno-białych i kolorowych, uzyskiwania nasyconych i wyraźnych kolorów, usuwania przepaleń oraz zbędnych cieni, obróbki miejscowej i ogólnej, uzyskiwania naturalnych kolorów skóry i wygładzania jej. Zapoznasz się z terminami warstw i masek, dowiesz jak dzięki nim osiągać efekty, które na codzień widujesz w czasopismach, ale nie masz pojęcia jak je samodzielnie wykonać.

Poruszymy także kwestie techniczne związane z metodami przechowywania, importu i eksportu zdjęć, formatami zapisu bez utraty jakości, przygotowania plików do druku oraz projektowania fotoalbumów i książek.

Pokażę Ci precyzyjne metody obróbki z efektem “wow” a także zaprezentuję szybszą i wcale nie mniej imponującą pracę z użyciem presetów oraz akcji.

Dla prawdziwych zapaleńców nauka obróbki graficznej za pomocą tabletu graficznego oraz kontrolera MIDI.

Kurs Obróbki Zdjęć, WarszawaKurs Obróbki Zdjęć, Warszawa

Pokażę jak zastosować zdobytą wiedzę w obróbce zdjęć wnętrz i architektury.

Kurs Obróbki Zdjęć, WarszawaKurs Obróbki Zdjęć, Warszawa

Nauczysz się usuwać przepalenia i rozjaśniać niepotrzebne cienie.

Kurs Obróbki Zdjęć, WarszawaKurs Obróbki Zdjęć, Warszawa

Dowiesz się jak kadrować i jak pracować nad czarno-białymi zdjęciami np. w fotografii ślubnej.

Program kursu obróbki zdjęć zawsze dostosowuję do potrzeb kursanta i jego poziomu zaawansowania.
Jako bonus, każdy kursant otrzymuje narzędzia, z których na co dzień korzystam, przygotowując zdjęcia w programach Lightroom oraz Photoshop.

 

Miejscem prowadzenia kursu jest Warszawa. Zajęcia prowadzone są indywidualnie, dlatego możesz być pewny, że poświęcę Ci maksimum uwagi i skutecznie nauczę niezbędnych zagadnień. Szczegółowe warunki i zakres wiedzy, której potrzebujesz, ustalimy w czasie bezpośredniego spotkania.

Zapraszam do kontaktu:

hello@pawelkotas.com

lub

+48 604 197 774