Agata + Thomas – Reportaż Ślubny – Uroczysko Zaborek

6 grudnia, 2019 By

 

Uroczysko Zaborek – urocze miejsce nie tylko na ślub plenerowy i wesele.

Uroczysko Zaborek to jedno z tych miejsc, które znajdziesz na Slowhop z oceną “mistrzostwo świata”. Na dzień dobry otrzymujesz mapę terenu, bo kompleks zajmuje ponad 70 hektarów. O historii miejsca nie będę przynudzał, możesz poczytać na oficjalnej stronie Zaborka. Postaram się zobrazować klimat kilkunastoma zdjęciami, które wykonałem w przededniu ślubu Agaty i Thomasa. Już po przekroczeniu bramy wjazdowej pomyślałem, że to świetne miejsce, aby przyjechać tutaj z rodziną, a do Zaborka przyjeżdżają podobno i arabscy szejkowie i amerykańskie gwiazdy rocka ;) Idąc tym tropem Agata i Thomas postanowili zaprosić gości nie tylko z Polski, ale również zza granicy ;) Świętowanie zaczęli w luźnej atmosferze przy ognisku a ja miałem okazję to spotkanie uwiecznić.

Ślub Humanistyczny w Uroczysku Zaborek!

Przyznam szczerze, że to był mój pierwszy raz, kiedy miałem okazję uczestniczyć w ceremonii ślubu humanistycznego. Na kilka miesięcy przed ślubem otrzymałem od Agaty i Thomasa komplet informacji włącznie ze scenariuszem i treścią przysięgi i już w trakcie czytania na ekranie monitora wiedziałem, że będzie bardzo emocjonalnie. W rzeczywistości było nie tylko emocjonalnie, ale również ciepło i rodzinnie, a miejsce idealnie dopełniało atmosferę tego dnia. Ceremonię genialnie poprowadziła Natalia z ekipy “Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk”. Jestem pod wrażeniem!

“Slow Wedding” na Podlasiu

To co wyróżnia Uroczysko Zaborek to świetna kuchnia. O klimacie miejsca już pisałem. Pierwsze w połączeniu z drugim daje receptę na idealny slow wedding. Luźna atmosfera i brak pośpiechu sprzyjają naturalnym zdjęciom. Innych tego dnia nie wykonałem :) Dodatkowo wygospodarowaliśmy czas na “kilka” zdjęć plenerowych w rewelacyjnej atmosferze, którą ciężko byłoby odtworzyć innego dnia.

Dziękuję Agacie i Thomasowi za ultrazangażowanie i za stały kontakt od pierwszego telefonu do czasu naszego pierwszego spotkania w Zaborku. Dziękuję również za miłe słowa:

Współpraca z Pawłem od samego początku nawiązania kontaktu do końca była czystą przyjemnością. Paweł bardzo szybko odpowiada na wiadomości i zawarte w nich pytania, dla nas było to szczególnie ważne , ponieważ organizowaliśmy nasz ślub w Polsce zza granicy. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej momentalnie między nami „zaiskrzyło“. Paweł od razu rozumiał o jaki styl zdjęć/reportażu nam chodzi i w jakim siebie widzimy. Dobra komunikacja jest dla nas podstawą w każdym rodzaju relacji międzyludzkich, a w przypadku tak ważnej rzeczy jak fotografia ślubna musi po prostu działać! Paweł przyjechał do miejsca naszego ślubu humanistycznego i wesela tak jak goście – w piątek, czyli dzień przed ceremonia. Dzięki temu uwiecznił też na spokojnie piękne miejsce jakim jest Uroczysko Zaborek oraz przyjazd gości zza granicy, co było dla nas bardzo ważnym i wzruszającym momentem. W piątek udało nam się również zrobić razem rundę po terenie i ustalić szczegóły sesji zdjęciowej. Paweł wytłumaczył nam również jak zachowywać się przed aparatem, co było konieczne, ponieważ nigdy nie byliśmy profesjonalnie fotografowani. Przez te dwa dni Paweł był prawie „niewidzialny“, przez większość wydarzenia nie pamiętamy skąd, kiedy i gdzie robił zdjecia – oczywiście mamy to na myśli jakoś coś bardzo pozytywnego! Dzięki temu zarówno goście jak i my wyglądamy na fotografiach bardzo swobodnie i naturalnie. Kilka dni temu otrzymaliśmy gotowy reportaż ślubny. Efekt powalił nas z nóg, przepiękne zdjęcia, które w stu procentach oddają klimat, nastrój i emocje z tego pięknego weekendu. Cieszymy się, że to właśnie Paweł został naszym fotografem ślubnym, dzięki jego ciężkiej pracy, którą wykonywał swobodnie i z uśmiechem na twarzy, zarażając nas swoim luzem, mamy wspaniałą pamiątkę, maszynę, dzięki której możemy niemalże cofać się w czasie i wracać do tych pięknych dni. Paweł, dziękujemy Ci za współpracę, dla nas jesteś 11/10 i 6 gwiazdek z 5 :)


Miejsce:    Uroczysko Zaborek
Fryzura, wizaż:    Anna Stachniak
Mistrz ceremonii:     Natalia z Ślub Humanistyczny
DJ:    The Majestic DJ
Kwiaty, dekoracje:    Carmenflor
Papeteria:    Agata
Bohater drugiego planu:    Bąbelek

INNE HISTORIE:

 

Jeśli marzy Wam się idealny reportaż ślubny i jesteście zainteresowani moją ofertą, zapoznajcie się z zakładką:   FAQ & O MNIE   a następnie napiszcie kilka słów o Was i Waszych planach, abym mógł poznać Wasze oczekiwania i przygotować dla Was idealną ofertę!