Dobry reportaż ślubny
jest jak udany związek…

łączy w sobie jakość i emocje

Rzadko zdarzają się w życiu dni tak unikatowe jak ten. Ślub to wydarzenie bez precedensu. Wymaga nadzwyczajnej oprawy i ponadczasowych zdjęć. Recepta na dobry reportaż ślubny wydaje się prosta: chwytać moment, być wszędzie, ale tak jakby nas nie było, żonglować wrażeniami i zatrzymywać to co najbardziej ulotne. Nie wszyscy to potrafią.

Reportaż ślubny

Dobry reportaż ślubny jest jak udany związek: łączy w sobie jakość i emocje. Nie da się go wykonać bez skupienia, wrażliwego oka i perfekcyjnego warsztatu.

Wykonując reportaż ślubny towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego tak często przerasta debiutantów.

Pracuję przede wszystkim w Warszawie i okolicach, ale chętnie wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie całej Polski. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia.

Jeśli tak jak ja stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość, obejrzyjcie kilka poniższych historii oraz moje portfolio i zapytajcie o wolny termin:

Moje ulubione reportaże ślubne

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne zdjęcia obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele.

Reportaż ślubny z imprezy plenerowej i wesela w stodole w Osadzie Młyńskiej

Natalia + Piotr

Rustykalny ślub i wesele w Osadzie Młyńskiej.

Uroczyste wyjście z kościoła - zdjęcie wykonane podczas reportażu ślubnego w Warszawie.

Alex + Johnattan

Kościół Św. Anny
Amber Room

Polsko-irlandzki ślub plenerowy. Reportaż ślubny w Pałacu Zdunowo.

Ewa + Greg

Pałac Zdunowo

Ceremonia w kościele w Belsku Dużym. Reportaż ślubny Warszawa.

Agnes + Ronnie

Kościół Świętej Trójcy w Belsku Dużym
Pałac Mała Wieś

Ołtarz w Uroczysku Zaborek - reportaż ślubny ze ślubu humanistycznego

Agata + Thomas

Uroczysko Zaborek

Klasyczne czarno-białe zdjęcie ślubne wykonane podczas reportażu ślubnego w Pałacu Rozalin.

Juju + Alex

Kościół Św. Michała Archanioła w Młochowie
Pałac Rozalin

Zdjęcia ślubne

Ślub to dziesiątki mikro momentów, wiele ważnych dla Was osób, tysiące szczegółów, miliony wzruszeń. Dobre zdjęcia ślubne są pełne treści, kolorów i emocji – dokładnie jak ten dzień. Na moich ulubionych zdjęciach nie ma pozowania, sztuczności ani schematyczności. Z pewnością znajdziesz na nich jednak emocje, lekkość, radość i miłość. I o to w reportażu ślubnym chodzi najbardziej.

Para Młoda na zdjęciu ślubnym podczas wesela w Klubie Bankowca

Zdjęcia ślubne w formie papierowej

to jeden z najbardziej efektownych sposobów prezentowania zdjęć ślubnych. Piękny, precyzyjny druk pozwala wydobyć głębie obrazu i zaprosić go do naszej codzienności, gdzie przypomina o wyjątkowych chwilach, które były naszym udziałem. 

Fotoksiążka ze zdjęciami ślubnymi z matowymi kartami

Książki ślubne

Proponowane przeze mnie książki ślubne, w przeciwieństwie do tradycyjnych, pozwalają na pełną ekspozycję zdjęcia (np. na całej karcie) i dowolną aranżację produktu. Możecie wybrać rodzaj okładki, liczbę stron czy rozmieszczenie poszczególnych zdjęć. W efekcie otrzymujecie całkowicie spersonalizowaną, niepowtarzalną książkę. Produkt ten został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Karty książek wykonane są z wysokiej jakości papieru matowego lub błyszczącego, są giętkie.
Zdjęcia na nich są drukowane i zawierają maksymalnie 60 kart (120 stron).

Wszystkie oferowane przeze mnie książki produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z użyciem tylko najlepszych materiałów. Zdjęcia w formie cyfrowej przekazuję w pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykonanie dowolnej wielkości wydruków we własnym zakresie.

Elegancka błękitna książka ślubna w pudełku z dołączonym pendrive, na którym znajdują się zdjęcia ślubne w wersji cyfrowej

Najciekawsze miejsca na wesele

Nieodłącznym elementem towarzyszącym przygotowaniom ślubnym jest wybór miejsca na wesele. Pary, które stają przed tą decyzją powinny przede wszystkim kierować się własnym gustem i określić charakter uroczystości, jaką chcą zorganizować. Wesele w eleganckim pałacu, w hotelu, a może w zabytkowym dworku cz rustykalnej stodole? Przez ostatnie lata miałem okazję dokumentować śluby i wesela we wszystkich tych miejscach, a tutaj znajdziecie moją subiektywną listę najpiękniejszych miejsc na wesele w Warszawie wraz z opisem i zdjęciami.

Wyjątkowe wesele można zorganizować w Warszawie, ale także jej okolicach, a wiele niezwykłych lokalizacji ślubnych zaskoczy Was nie tylko dbałością o każdy szczegół, ale także inicjatywą i troską o to, aby uroczystość, którą organizujecie przygotować w sposób perfekcyjny.

Najciekawsze miejsca na wesele to z pewnością takie, które nie tylko znakomicie prezentują się na zdjęciach ślubnych, zachwycają gości, ale przede wszystkim sprawiają, że wszyscy, czujecie się tam jak w domu.

Najpiękniejsze miejsca na wesele i reportaże ślubne w Warszawie i okolicach

Reportaż ślubny -Inspiracje

Historie ślubne są jak historia miłości – powinny układać się w zgrabną całość, mieć swoją dynamikę, emocjonalne zaangażowanie i tą iskrę, która czyni z nich niepowtarzalną opowieść. Każdą historię można opowiedzieć na wiele sposobów, warto jednak wyjść poza schematy i dyktowaną poprawnością sztywność, aby z opowieści ułożyć wyjątkowy obraz, który zostaje z nami na zawsze. Zdjęcia ślubne, które dla Was wykonam, opowiadają właśnie takie historie. Nie są tylko rzemieślniczym dziełem, ale głęboko wciągającą opowieścią o ludziach i ich miłości.

Wykonuję również reportaże ślubne podczas uroczystości międzynarodowych

Śluby międzynarodowe

Śluby międzynarodowe w Polsce, to coraz częściej spotykane uroczystości. Mają one niezwykłą dynamikę i oprawę, ponieważ łączą tak parę jak i gości, przybywających niejednokrotnie z odległych i odmiennych kultur.

Śluby plenerowe sprzyjają unikatowym zdjęciom ślubnym.

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze to świetna opcja dla tych par, które pragną, aby uroczystość, którą organizują, miała wspaniałą oprawę, niepowtarzalną atmosferę i mogła być celebrowana np. w otoczeniu natury.

Jeśli organizujecie Wasz ślub w miesiącach letnich i nie przewidujecie ceremonii religijnej, jest to doskonały pomysł na zorganizowanie uroczystości.

Stodoła w Osadzie Młyńskiej jako idealne miejsce na reportaż ślubny i imprezę w stylu rustykalnym

Wesele w stodole

Wesele w stodole to alternatywa dla tradycyjnych uroczystości w salach weselnych czy hotelowych. Moda na wesela w miejscach tego typu wiąże się nierozerwalnie z tą na ślub w stylu rustykalnym.

Impreza weselna w stodole to niepowtarzalny klimat, ale także spore wyzwanie organizacyjne, w końcu nie wszystko można tutaj tak precyzyjnie przewidzieć. To jednak także okazja do stworzenia niebanalnej, niesztampowej i bardzo lekkiej w odbiorze uroczystości, która porwie gości i zachwyci tych młodszych, starszych i zupełnie małych.

Publikacja reportażu ślubnego z imprezy w stodole na sweetwedding.pl

Ślub humanistyczny w Uroczysku Zaborek na Podlasiu. Zdjęcie ślubne z ceremonii plenerowej.

Ślub humanistyczny

Pary, które nie decydują się na tradycyjną ceremonię religijną, pragną mimo wszystko, aby uroczystość zaślubin miała nie tylko podniosły, ale również indywidualny i głęboki charakter.

Podczas ślubu humanistycznego, pary wygłaszają własną, wcześniej przygotowaną przysięgę, opartą na indywidualnych ustaleniach, często na historii własnej pary i jej doświadczeniach.

Śluby humanistyczne często mają przemyślaną, bardzo dokładnie określoną dynamikę i oprawę. Towarzyszy im specjalnie dobrana muzyka, żaden element uroczystości nie jest tutaj przypadkowy ani bez znaczenia.

Ślub humanistyczny to świetna opcja dla par, które pragną przede wszystkim indywidualnego podejścia do organizowania uroczystości i nie chcą sztampowych rozwiązań.

Podoba Wam się moja wizja reportażu ślubnego? Zapraszam do kontaktu!

Pragniecie, aby Wasze zdjęcia ślubne były perfekcyjnym uwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań? Poszukujecie osoby, która z wrażliwością i zrozumieniem podejdzie do nieszablonowych pomysłów? Marzy Wam się czarno-biały reportaż ślubny lub wielobarwna, emocjonująca opowieść o jednym z najbardziej wyjątkowych dni w Waszym życiu? Serdecznie zapraszam Was do zakładki:

FAQ & O MNIE

 i do kontaktu ze mną! Podając szczegóły planowanej uroczystości, jej datę, miejsce i podstawową charakterystykę, ułatwicie mi przygotowanie oferty dopasowanej do Waszych oczekiwań i potrzeb oraz określenie mojej dyspozycyjności w wybranym przez Was terminie.