Pomysły na Sesję Ślubną za Granicą

26 stycznia, 2015 By

 
Kiedyś wystarczyło tło z rzeką i mostkiem plus nieśmiertelna parasolka. Dziś na przekór modom i kiczom pragniemy czegoś więcej. Także od zdjęć ślubnych.

“Chcielibyśmy, aby były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Pełne pasji i emocji, emanujące miłością.”

 
Nie mniej od modeli i bohaterów sesji ślubnej liczy się tu tło zdjęć i to, gdzie się je wykonuje. Sesja ślubna za granicą, w oryginalnym, ciekawym miejscu, to świetna okazja do tego, aby przeżyć niezapomniane chwile oraz zachować na zawsze fantastyczne ślubne zdjęcia. Jakie mamy możliwości?
Sesja ślubna za granicą? Romantycznie i z klasą!

Na przykład w jednej z europejskich stolic. Wśród zagranicznych propozycji na plener ślubny króluje oczywiście Paryż, Wenecja, Rzym czy Praga. Miasta te są tłem dla tysięcy fotografii ślubnych rocznie, ale uważne oko obiektywu i Wasza obecność sprawią, że na pewno te zdjęcia ślubne wyróżnią się w albumie i zachwycą rodzinę i znajomych.

Oprócz hitów, warto postawić także na mniej typowe obrazki. Świetnie sprawdza się Barcelona, do której można wybrać się szybko i tanio dzięki tanim liniom lotniczym, czy Londyn lub Dublin: dość kapryśne pogodowo, ale za to niezwykle fotogeniczne.

 
Sesja ślubna w naturze.

Nie tylko wielkie miasta nadają się na tło zdjęć ślubnych. Wspaniałe i niebanalne fotografie można wykonać także na tle przyrody, która daje nam szereg niedostępnych w aglomeracjach możliwości.

Kochacie góry lub morze? Nie boicie się wyzwań? Plener ślubny nie musi być nudnym, powtarzalnym wydarzeniem. To od Was zależy czy okaże się niesamowitą przygodą.

Zjawiskowo wypada Norwegia, Szwecja, Irlandia. W sezonie letnim łatwo dolecieć na greckie wyspy, gdzie czekają widoki rodem z pocztówek.

Możliwości są setki, wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Ile kosztuje sesja ślubna za granicą?

 
Wiele par nie zastanawia się nawet nad wykonaniem pleneru za granicą, ponieważ jest przekonana o dużych kosztach takiego przedsięwzięcia i problemach organizacyjnych. W rzeczywistości, okazuje się, że są to obawy czynione trochę na wyrost.

Korzystając z promocji linii lotniczych, możemy dolecieć w wiele miejsc w Europie już za kilkadziesiąt złotych. Nie potrzebujemy też wiele czasu. W praktyce, na całość operacji wystarczą nam w zupełności 2 dni.

Przy rozsądnym planowaniu, zdjęcia w Paryżu czy Londynie, mogą nas kosztować niewiele więcej niż weekend w SPA.